Smycken Örhängen
1315372

Örhängen med diamanter

Örhängen med diamanter.
Örhängen med diamanter.
Örhängen med diamanter.

Triangelformade diamanter ca 4 x 4 mm. Krok för kläppar. Vikt 1 gram.

Bruksslitage. Nagg.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
3 000 SEK