Adolphus Knell, ett par. Signerade. Pannåer, 39 x 21 cm vardera.
Marinmålningar, ett par. Signerade Adolphus Knell och A. Knell. Pannåer, 39 x 21 cm vardera.
Ytsmuts. strödda skrapmärken. Krackelyr. Retuscher.