Konst Skulptur
1315485

Arman (Armand Pierre Fernandez)

(Frankrike/USA, 1928-2005)
Fernandez arman, skulptur,  signerad, numrerad 7/100 patinerad och polerad brons.

Fernandez Arman, skulptur, signerad, numrerad 7/100 patinerad och polerad brons

"Au coeur de la Musique", gjutarmärkt Bocquel, höjd inklusive sockel 43 cm.

Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
50 000 SEK