Konst Skulptur
1315508

David Gerstein, skulptur, signerad och numrerad 1/95.

David gerstein, skulptur, signerad och numrerad 1/95.

Metall. Längd ca 140 cm. Höjd ca 87 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
25 000 SEK