Damarbandsur ROX 18K vitguld, manuellt uppdrag, dekor med 22 8/8 slipade diamanter ca 0,44 ct totalt
Total vikt 18,4 g. Längd ca 17 cm.
Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Ej genomgången. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Urtavla med patina. Slitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.