Möbler Skåp & Byråar
1315527

Grange, sideboard 2000-tal.

Grange, sideboard 2000-tal.
Grange, sideboard 2000-tal.
Grange, sideboard 2000-tal.
Grange, sideboard 2000-tal.
Grange, sideboard 2000-tal.

Lackerat, beslag i metall. Längd 173 cm, bredd 50 cm, höjd 94 cm,

Repor. Slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

2 500
246
297
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
11 maj 17:10
2 500 SEK
11 maj 16:46
1 500 SEK