Möbler Speglar
1315555

Spegel, funkis, 1900-talets mitt.

Rund spegel. Diameter 90 cm.

Anlupet glas. Nagg.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK