1315724

Okänd konstnär, 1800-tal. Miniatyr. Osignerad.

Okänd konstnär, 1800-tal. miniatyr. osignerad.

Damporträtt. Gouache. Bildyta 7x6 cm.

Åldersrelaterat slitage. Utan glas. Skador på bakstycket. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
250 EUR