Lea Ignatius, akvatint, signerad och daterad -82, numrerad tpl'a 24/70.
"Ensimmäinen valo" (Första ljuset). Plåtstorlek 20,5 x 26,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
250 EUR