Möbler Övrigt
1315989

Bänk, sent 1800-tal.

Bänk, sent 1800-tal.
Bänk, sent 1800-tal.
Bänk, sent 1800-tal.

Kopplad, skuren benställning i ädelträ. Stoppad sits med skinnklädsel. Längd 102, bredd 62, höjd 47 cm.

Omarbetad. Slitage. Märken. Lagningar. Senare klädsel.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
4 000 SEK