Glas Servisglas
1316049

Kryddhylla, REDA, 1940/50-tal.

Kryddhylla, reda, 1940/50-tal.

16 st behållare i glas märkta REDA, hållare i furu, 29x61 cm, djup 20 cm.

Nagg förekommer, åldersrelaterat slitage, smuts.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
2 500 SEK