Konst Grafik
1316238

Peter Dahl

(Sverige, 1934-2019)
Peter dahl, färglitografi signerad och numrerad 301/375.

Peter Dahl, färglitografi signerad och numrerad 301/375.

Bildmått 84 x 57 cm.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Slutpris
7 200
709
859
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
24 apr 16:20
7 200 SEK
24 apr 16:20
7 000 SEK
24 apr 16:18
6 800 SEK
24 apr 16:18
6 600 SEK
24 apr 16:17
6 400 SEK