Belysning Taklampor
1316307

Taklampa, Danmark, 1960-tal.

Taklampa, danmark, 1960-tal.
Taklampa, danmark, 1960-tal.
Taklampa, danmark, 1960-tal.

Märkt SJV08145/2020, jakaranda, kupor i glas, diameter kupor ca 9 cm, diameter lampa ca 30 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V15
Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
2 500
246
292
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
29 jul 9:06
2 500 SEK
29 jul 9:05
2 000 SEK
29 jul 9:05
300 SEK