1316335

Kandelabrar, ett par, Gusum Nr 2, 1900-tal.

Kandelabrar, ett par, gusum nr 2, 1900-tal.

För tre ljus vardera, mässing, höjd ca 44 cm, märkta undertill.

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
4 000 SEK