Clubfåtöljer ett par samt bord, 1900-talets första hälft.

Fåtöljer i skinn, djuphäftade knappar, bredd 90 cm, sitthöjd ca 43 cm, bord diameter 69 cm, höjd 51 cm, skål i mässing i mitten.

Fåtöljer skadad fjädring, knappar defekta, slitage, hål.

Utropspris
4 000 SEK