Smycken Ringar
1316351

Ole Lynggaard

(1963)
Ole lynggaard , ring 18k guld med hematit och briljantslipad diamant.

Ole Lynggaard , ring 18K guld med hematit och briljantslipad diamant

Stämplad OleL 750, svensk importstämpel. Hematit ca 13 x 9 mm. Diamant ca 0,03 ct. Storlek 16,25/51. Vikt 9 gram.

Bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
8 000 SEK