Carl-Johan De Geer & Ernst Billgren, olja på pannå.
Figurkomposition. 41 x 60 cm. Artikel om när dessa tillverkades finns med.
Skador längs kanterna.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK