Alf Svensson

(Sverige)
Alf Svensson
(Sverige)

Alf Svensson, Bokhylla 6 delar, Bra Bohag 1960-tal.

2 vitrinskåp med nyckel bredd 120 cm, djup 28 cm, höjd 49 cm.
1 hylla bredd 120 cm, höjd 110 cm, djup 28 cm.
1 hylla bredd 120 cm, höjd 49 cm, djup 28 cm.
1 hylla bredd 60 cm, djup 28 cm, höjd 111 cm. Märkt Bra Bohag, Alf Svensson. Nyckel finns.

Repor. Bruksslitage.

Utropspris
5 000 SEK