Glas Servisglas
1316468

Glasservis, 45 delar, Baccarat France, 1900-tal.

Glasservis, 45 delar, baccarat france, 1900-tal.

Några av glasen märkta.
Bestående av:
3 vinsglas, 13,5 cm.
14 vinsglas 12 cm.
3 vinglas 11 cm.
11 starkvinsglas, 10 cm.
4 starkvinsglas, 9,5 cm.
10 seltzerglas, 7 cm.

Enstaka nagg och märken. Några glas grumliga.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
2 500 SEK