Totte Mannes, olja och kollage på pannå, signerad och daterad-80.
"Detalle 3", 31 x 65 cm.
Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
300 EUR