Möbler Speglar
1316707

SPEGEL, sengustaviansk, tidigt 1800-tal.

Spegel, sengustaviansk, tidigt 1800-tal.

Målad och bronserad. Dekor av pastellage. Bakstycket med fragementarisk etikett. 103 x 50 cm.

Renoverad, kompletterad. Slitage, något slagen / skev.

Utropspris
3 000 SEK