1316943

Pauli Partanen

(Finland, Född 1949)
Pauli partanen, akryl på duk, signerad och daterad 2008 a tergo.

Pauli Partanen, akryl på duk, signerad och daterad 2008 a tergo.

"Safiirit" (Safirer). 110 x 81,5 cm.

Smärre slitage.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst

Utropspris
600 EUR