Bertil Vallien, skulptur, glas, Kosta Boda.
Signerad B.Vallien Kosta Boda uNIQUE 1363990152. Gjutet och slipat glas, dekor av bland annat trappor. Längd 19, bredd 12, höjd 9 cm.
Smärre repor.