1317628

Johan Jakob Reinberg

(Finland, 1823-1896)
Johan jakob reinberg, olja på pannå, signerad och daterad-93.

Johan Jakob Reinberg, olja på pannå, signerad och daterad-93.

Fågelmotiv. 47x29 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
500 EUR