Design Möbler
1317652

Matbord, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med teak. Två iläggsskivor à35 cm vardera. Längd 125. Bredd 85. Höjd 72,5 cm.

Smärre slitage. Smärre repor.

Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
3 000 SEK