Silver Övrigt
1317766

Presenterfat, silver, barockstil, sannolikt 1800-tal.

Reliefdekor av figurscen. Längd 37 cm. Vikt 455 gram.

Bristningar. Smärre slitage.

Utropspris
8 000 SEK