Möbler Skåp & Byråar
1317797

Sideboard, 1940-tal.

Sideboard, 1940-tal.
Sideboard, 1940-tal.
Sideboard, 1940-tal.
Sideboard, 1940-tal.
Sideboard, 1940-tal.
Sideboard, 1940-tal.

Fanerat med mahogny. avrundade hörn. I mitten dubbla skåpdörrar med bakomliggande hyll-och lådinredning. På vardera sida en skåpdörr med bokomliggande hyllinredning.
Bredd 186, djup 45, höjd 111 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
6 100
601
725
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
5 maj 13:40
6 100 SEK
5 maj 13:38
5 900 SEK
5 maj 13:37
5 700 SEK
5 maj 13:35
5 500 SEK
5 maj 13:34
5 300 SEK