Fanerat med mahogny. avrundade hörn. I mitten dubbla skåpdörrar med bakomliggande hyll-och lådinredning. På vardera sida en skåpdörr med bokomliggande hyllinredning.
Bredd 186, djup 45, höjd 111 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.