Konst Modern svensk konst
1317897

Bosse Andersson

(Sverige, Född 1952)
Bosse andersson, olja på duk, signerad.

Bosse Andersson, olja på duk, signerad.

Abstrakt komposition. 100 x 90 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T211
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
42 000
4 137
4 994
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (32 bud)
12 maj 20:01
42 000 SEK
12 maj 20:01
40 000 SEK
12 maj 19:59
36 000 SEK
12 maj 19:59
35 000 SEK
12 maj 19:58
31 000 SEK