1317951

Ernst Leitz Wetzlar, Polarisationsmikroskåp, 1900-talets andra kvartal.

Ernst leitz wetzlar, polarisationsmikroskåp, 1900-talets andra kvartal.

Serienr 268297. Märkt Ernst Leitz Wetzlar, D.R.P.
Höjd 41 cm.

Ej funktionstestad. Åldersrelaterat slitage.

Frida Nyman
Frida Nyman
Guldsmed, värderare smycken (Finland)
+358 (0)50 407 9406

Klubbat pris
180
1 808
219
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (2 bud)
6 jun 19:47
180 EUR
5 jun 21:01
150 EUR