1317956

Sextant SNO-M, Sovjetunionen 1900-talets senare hälft.

Sextant sno-m, sovjetunionen 1900-talets senare hälft.

Modell No 982
Med låda och tillbehör.
Lådans bredd 17,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. En tillägsdel saknas, nr 6.

Frida Nyman
Frida Nyman
Guldsmed, värderare smycken (Finland)
+358 (0)50 407 9406

Utropspris
250 EUR