Design Möbler
1318000

Matbord, 1900-talets mitt.

Matbord, 1900-talets mitt.
Matbord, 1900-talets mitt.
Matbord, 1900-talets mitt.
Matbord, 1900-talets mitt.
Matbord, 1900-talets mitt.
Matbord, 1900-talets mitt.
Matbord, 1900-talets mitt.

Total längd 216 cm (152 cm + klaff 31,5 cm x 2), bredd 85 cm, höjd 74 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Mikael Nygård
Mikael Nygård

Utropspris
500 EUR