Design Möbler
1318015

Jorma Valve, bokhylla 402 "Jorma", tillverkare Vakiopuu Oy, 1900-talets mitt.

Jorma valve, bokhylla 402 "jorma", tillverkare vakiopuu oy, 1900-talets mitt.

Teakfanerade hyllor 3 st 90 cm, 2 st 85 cm, bredd 23,5 cm. Hyllhållare i krom 9 st. Väggfästen i teak 2 st 125 cm, 1 st 93,5 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken. Hyllan levereras nedmonterad.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - B600
Mikael Nygård
Mikael Nygård

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
200
2 009
244
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (1 bud)
1 jun 22:58
200 EUR