Konst Modern svensk konst
1318138

Gunnar Stålbrand

(Sverige, 1925-2006)
Gunnar stålbrand, olja på pannå, signerad.

Gunnar Stålbrand, olja på pannå, signerad.

Clown. 71 x 60 cm.

Obetydligt ytslitage.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Klubbat pris
3 500
342
403
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
24 jul 9:24
3 500 SEK
24 jul 9:24
3 400 SEK
24 jul 9:23
3 200 SEK
24 jul 9:23
3 000 SEK
24 jul 9:21
2 700 SEK