Klockor & Ur Armbandsur
1318226

International Watch co., armbandsur 15 mm.

International watch co., armbandsur 15 mm.

18K vitguld, safirglas, manuell, vilkås.
Boett ref.nr 2147245
Kaliber C.432.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Obetydligt ytslitage. Repor på låset.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - R70
Frida Nyman
Frida Nyman
Guldsmed, värderare smycken (Finland)
+358 (0)50 407 9406

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
6 dagar 23 timmar
300
3 013
365
Utropspris
1 700 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 320 EUR. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
12 jun 19:29
300 EUR