International Watch co., armbandsur 15 mm.

18K vitguld, safirglas, manuell, vilkås.
Boett ref.nr 2147245
Kaliber C.432.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Obetydligt ytslitage. Repor på låset.

Utropspris
1 700 EUR