Konst Modern svensk konst
1318243

Hugo Elmqvist

(Sverige, 1862-1930)
Hugo elmqvist, skulptur brons signerad.

Hugo Elmqvist, skulptur brons signerad

Krypande pojke. Märkt O Elmqvist fud. Höjd 16 cm, 31 x 13 cm.

Smärre slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V2
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 500
245
292
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
10 jun 12:54
2 500 SEK
10 jun 12:45
2 000 SEK
10 jun 12:45
1 000 SEK
9 jun 23:06
500 SEK
8 jun 5:38
350 SEK