Design Möbler
1318258

Gianfranco Fattini, golvlampa, Megaron för Artemide.

Gianfranco fattini, golvlampa, megaron för artemide.

Svartlackerad metall. Höjd 182 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Repor och märken. Glaset på toppen med smärre skada.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
2 500 SEK