Klara Källström & Thobias Fäldt, fotografi signerad och numrerad 1/5 a tergo
"Russian Bang/Ryska smällen #11", 2012. Pigment print, bildyta 45 x 36 cm.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Verket, Stockholm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK