Konst Klassisk svensk konst
1318318

Nils Möllerberg

(Sverige, 1892-1954)
Nils möllerberg, skulptur brons, signerad no 8.

Nils Möllerberg, skulptur brons, signerad No 8

'Pomona'. Märkt Sthlms Konstgjuteri. Höjd 36 cm.

Smärre slitage.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
15 000 SEK