1318379

Cort Jacobsen

(Danmark, 1911-1967)
Cort jacobsen, olja på duk, signerad.

Cort Jacobsen, olja på duk, signerad.

"Efter begravningen". 53 x 39 cm.

Smärre färgsprickor.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
3 000 SEK