Silver Övrigt
1318388

Supkoppar, 12 st, silver, bl a Tore Eldh, Ceson och GAB, 1960/70-tal.

Supkoppar, 12 st, silver, bl a tore eldh, ceson och gab, 1960/70-tal.

5 st signerade T Eldh. Höjd ca 4,5 cm. Total vikt ca 330 g. I etui.

Åldersrelaterat slitage.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
3 000 SEK