1318427

Outi Heiskanen

(Finland, Född 1937)
Outi heiskanen, litografi, signerad och daterad -89, numrerad 101/140.

Outi Heiskanen, litografi, signerad och daterad -89, numrerad 101/140.

Komposition. 49 x 69 cm.

Helhetsintrycket är gott. Ej examinerad ur ram.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
250 EUR