Konst Äldre svensk konst
1318493

Frans Wilhelm Odelmark

(Sverige, 1849-1937)
Frans wilhelm odelmark, akvarell med täckvitt, signerad.

Frans Wilhelm Odelmark, akvarell med täckvitt, signerad.

"Asissi". Bildyta 56 x 43 cm.

Ej examinerad ur ram. Missfärgning.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
2 500 SEK