Design Möbler
1318494

Serveringsvagn, funkis, 1930-tal.

Stomme av stålrör. Mörkbetsat och svartlackerat trä. Två lösa brickor. Längd 79, bredd 45, höjd 63 cm.

Slitage. Repor. Märken. Färgbortfall.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Klubbat pris
1 800
177
210
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
10 jun 16:51
1 800 SEK
10 jun 16:51
1 700 SEK
10 jun 16:50
1 600 SEK
10 jun 16:50
1 500 SEK
10 jun 16:50
1 400 SEK