Design Möbler
1318530

Skrivbord, 1950/60-tal.

Skrivbord, 1950/60-tal.
Skrivbord, 1950/60-tal.
Skrivbord, 1950/60-tal.
Skrivbord, 1950/60-tal.
Skrivbord, 1950/60-tal.
Skrivbord, 1950/60-tal.

Ben av ek. Skiva och hurtsar fanerade med teak. Fem lådor. Längd 138, bredd 70, höjd 73 cm. Nyckel finns.

Renoverad. Märken.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
4 000 SEK