Belysning Taklampor
1318541

Taklampor, ett par, 1930-40-tal.

Kupor av opalglas, upphängning i förnicklad metall. Kupor höjd ca 30, total höjd 50 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
2 200
217
264
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
5 maj 10:22
2 200 SEK
28 apr 23:08
2 000 SEK