Belysning Taklampor
1318542

Taklampor, ett par, 1930-40-tal.

Kupor av opalglas, upphängning i förnicklad metall. Kupor höjd ca 30, total höjd 50 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P10

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
2 600
256
309
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
5 maj 13:18
2 600 SEK
5 maj 13:18
2 500 SEK
5 maj 13:17
2 400 SEK
5 maj 13:17
2 200 SEK
5 maj 13:15
2 000 SEK