Design Konstglas
1318579

Kjell Engman

(Sverige, Född 1946)
Kjell engman, skulptur, wathcing angels, kosta boda, signerad.

Kjell Engman, skulptur, Wathcing Angels, Kosta Boda, signerad.

Flerfärgat glas, i form av ängel, signerad 7470613 Kosta Boda Unique Kjell Engman. Höjd 82 cm exklusive vajer för upphängning, bredd 34 cm.

Nagg på ena vingen. Smärre ytslitage och repor.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

6 500
638
759
Utropspris
12 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
11 jun 21:24
6 500 SEK
4 jun 22:56
6 000 SEK
4 jun 8:59
2 000 SEK