Möbler Stolar
1318619

Karmstolar, ett par, Karl Johan, 1800-talets första hälft.

Karmstolar, ett par, karl johan, 1800-talets första hälft.

Björk. Fast stoppad klädsel. Bredd 54 cm. Sitthöjd 45 cm. Total höjd 84 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Nyansskillnad.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H26
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

120
1 216
146
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
5 maj 12:46
120 EUR
28 apr 19:11
100 EUR