Design Övrigt
1318638

Bitossi, ytterfoder, 1900-talets andra hälft.

Terrakotta. Reliefdekor av puttis och girlander. Djupstämplad på sidan.
Diameter 38, höjd 30 cm.

Slitage. Repor. Fläckar. Små sprickor.

Klubbat pris
2 200
217
262
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
4 maj 20:37
2 200 SEK
4 maj 19:52
2 000 SEK
4 maj 19:52
2 000 SEK
4 maj 8:26
1 800 SEK
30 apr 21:51
900 SEK